+48 59 857 00 71info@formato.pl
polski | english

o nas

Home / o nas

Wieloletnie doświadczenie

Formato to firma spedycyjna, która zajmuje się organizacją transportu międzynarodowego. Naszą specjalnością jest transport  materiałów drewnopochodnych, przeznaczonych dla branży budowlanej oraz meblowej. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowo-spedycyjnej oraz najwyższymi standardami, które wypracowaliśmy. Nieustannie się rozwijamy i doszkalamy naszą kadrę – jesteśmy przekonani, że kompetencje naszych pracowników gwarantują profesjonalne usługi i zadowolenie klientów.

Po pierwsze: klient

Zdajemy sobie sprawę, że wiele zawdzięczamy naszym klientom. To przekonanie, jak i wieloletnia praktyka nauczyły nas dokładnie wsłuchiwać się w potrzeby każdego klienta. Nawet do najmniejszego zlecenia podchodzimy z najwyższą starannością. Nasi specjaliści z pewnością dobiorą rozwiązania do Państwa potrzeb, ponieważ naszym celem jest zagwarantowanie Państwu najwyższego poziomu obsługi w zakresie logistyki. Już wielokrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy wiarygodnym i rzetelnym partnerem biznesowym.

Świadoma firma

Wiemy, jaka wartością jest środowisko naturalne! Dlatego tez z taką starannością podchodzimy do wszelkich norm ekologicznych i je po prostu spełniamy. Chętnie również angażujemy się w wiele inicjatyw społecznych.

 

Zapraszamy do współpracy!